Як зрозуміти чи варто звернутись до психолога?

 З багатьма проблемами ми можемо впоратись самі, в деяких нам можуть допомогти наші рідні і близькі. Проте є події, які викликають надто сильні відчуття, які нам надто складні, глибокі, незрозумілі, іноді навіть лякають. Життя стає безбарвним, напруженим. Буває здається, що всі навколо бачать в нас тільки наші проблеми,  тоді ми намагаємось або втекти від усіх або сховатись за маскою сміху, щастя, активності…

 

Зазвичай до психолога звертаються коли стає надто важко носити в душі весь тягар, часто коли більшість інших способів випробувано і не вдало.

Чи варто чекати вичерпання останніх сил для того щоб звернутись по допомогу? Чи варто взагалі витрачати свої сили на тривоги і переживання? Більшість з читачів подумають: «ні, не варто, для чого…». А я Вам скажу, що ВАРТО. Так, не дивуйтесь, варто, і я не намагаюсь Вас зараз відлякати )). Все дуже просто, кожна складність, яка так чи інакше отруює наше життя, приходить до нас не з пустоти, вона з’являється в результаті наших же дій, або бездіяльності. Саме ми стаємо причиною того, що з нами відбувається. Ми дозволяємо собі чи комусь негативно впливати на нашу душу, розум, поведінку…. І тут починаються страждання у вигляді стресу, депресії, страху, самознецінення тощо… Ми активно витрачаємо сили на це все.

І от коли є чітке розуміння того, що в нас проблема, що вона забирає наші сили і не дає нам жити, саме в цей момент варто сказати дякую собі! Так, так, Ви молодець, і собі за це треба подякувати! Ваші переживання і страждання вказали Вам на те, що вже пора змінити або відпустити. Саме вони викресталізували колосально важливий життєвий досвід. Досвід, без якого не відбулось би змін, переоцінки, перезавантаження. А ось тепер вже варто звернутись до психолога. Ви достатньо прожили свою проблему, Ви готові взяти від неї все найкраще і відпустити її. І в цьому як найкраще зможе допомогти психолог, підтримати Вас, показати шляхи розвитку, пройти цей шлях разом з Вами!

Я точно готова бути поруч і підтримати, готова допомогти! Я впевнена, що зроблю все від себе залежне, аби Ваша ціль була досягнута!

Не варто чекати вдалого моменту. Цей момент настав тут і зараз. Запишіться на першу консультацію і почніть шлях змін!