Що таке психологічна група і чим вона корисна

    Навряд чи хтось буде заперечувати, що нові технології дають нам змогу швидко і якісно розвиватись, знаходити, без перебільшень, всю необхідну інформацію чи то товар чи то послугу найкоротшим способом, без зайвих зусиль, переговорів, поїздок тощо. Та як і в усьому новітньому, не обходиться без своїх АЛЕ. За найменшої можливості, в нас також з’явилась можливість втекти в світ просторів інтернету і соціальних мереж в той момент, коли нам банально не вистачає уваги, підтримки, любові з боку сім’ї і близьких людей. Інколи це діло підсилюється і іншими способами втечі від самого себе, на кшталт  наркотиків, алкоголю, комп’ютерних ігор тощо… Для сучасного суспільства особливо болісними стають питання депресій, стресів, фобій, страхів, співзалежностей. А чому? – Бо саме ці стани і стають результатом подібного способу життя.

 

 

Так, не пропущу ще той факт, що дивовижна можливість людської психіки пристосовуватись по найважчих умов існування дає, звичайно,  можливість певний час жити в такому режимі. Та одного дня ми задаємось питаннями: «Чому я так живу? Хотілось же зовсім іншого…  Інших відносин з друзями, іншого ставлення до себе, іншого рівня життя… Як це все змінити…?».

Саме тут, друзі, мега доречною може виявитись участь у різноманітних терапевтичних і тематичних психологічних групах.

Психологічна група це:

  •      місце, де вас завжди вислухають і підтримають,
  •      де збираються люди зі спільною ціллю,
  •      де завжди затишно і комфортно,
  •      де можна знайти друзів, колег,
  •      де можна бути собою і любити себе,
  •      місце, де можна навчитись бажаному без жодних втрат і страху помилитись,
  •      а ще ви зможете побачити як інші люди проживають близьку вам історію, стати їм в пригоді своїм досвідом і підтримкою, і отримати те саме у відповідь з різних точок зору.

  Кожна група має свою тему. Тема говорить про те, яка ваша спільна ціль і що ви зможете здобути в межах даної групи. Психолог (ведучий групи) підготує для вас цікаві способи подачі інформації, різноманітні варіанти інтерактиву, так що по завершенні курсу ви зможете відчути повну впевненість в тому, що готові винести здобуте в групі в своє особисте оточення. Група має обмежену кількість учасників і зустрічей.

Отож, якщо у вас залишились питання, відповідь на які ви не знайшли в тексті вище, залиште свій коментар і ми обов’язково поспілкуємось з цього приводу. А тих, хто зацікавився таким чудовим способом розвитку і змін, я радо запрошую стати членом особливої сім’ї. Оберіть групу, мою чи когось з моїх колег, і відчуйте на собі цей унікальний ефект!

В розділі Новини ви знайдете існуючі і заплановані мої психологічні групи, до яких зможете долучитись. Для цього подзвоніть мені або залиште повідомлення на сайті.